Amazone laiendab uute KE 02 Rotamix rootoräkete valikut

Amazone tootevalikusse on lisandunud rootoräkete kokkupandav 6-meetrine variant. KE 6002-2 400 Rotamix sobib kuni 400 hj traktoritele ning seda iseloomustavad eriti suur võimsus, hea murendamisvõime ja seega ka peene pinnase tekitamise võime.

KE 6002-2-400-ga pakub Amazone masinat, mis on välja töötatud eelkõige suure töökiiruse jaoks. Rootoräke on tänu 6 m töölaiusele väga suure jõudlusega. Kiire kokkuklapitamine 3 m transpordilaiusele tagab ka kiire ja ohutu transpordi põldude vahel.

Rotamix süsteemiga rootoräkkel KE 6002-2-400 on töölaiuse meetri kohta neli piide kandurit, millele jaotub sissetulev jõud. Järelpiid annavad väga hea purustruktuuri isegi rasketel muldadel. Uued rootoräkked sobivad seetõttu väga hästi külvipõhja ettevalmistamiseks, eriti adra järel.

Pii kandurite arv võimaldab kasutada väiksemat hammasratta läbimõõtu. Nii on pöördäkke konstruktsioon vastupidav, samas väga kompaktne ja seetõttu kerge. Lühike haakeseadis vähendab traktorile mõjuvat jõudu ja seetõttu on selle tõstejõu vajadus väiksem kui teiste rootoräkete puhul.

  • Proovitud ja testitud Quick+Safe süsteem tagab 290 mm piidele integreeritud kivivabastuse ning piid saab hõlpsasti vahetada ilma tööriistu kasutamata.
  • Long-Life-Drive süsteem, sealhulgas DirectDrive-käigukast, tagab pika eluea ja maksimaalse sujuva töö.
  • Pöördäket saab kasutada jõuvõtuvõlli pöörete arvuga 1000 p/min.
  • Töösügavust saab mehaaniliselt, kuid väga täpselt reguleerida. Seade on loodud lihtsaks ja kasutajale kergesti arusaadavaks.
  • Saadaval on erineva läbimõõduga rullitüüpe, mis vastavad paljudele kohaspetsiifilistele nõuetele.

Artikli avaldas: Profi Eesti