Krone esitleb uusi neljameetriseid esiniidukeid

Krone on välja töötanud oma 4,0 m EasyCut F400 niiduki kaks uut versiooni. Uued mudelid põhinevad EC F400 CV Foldil, mis võitis Agritechnica 2019 hõbemedali. EC F400 Fold on varustatud sama patenteeritud voltimissüsteemiga, traktori kabiinist juhituna vähendab see niiduplaadi transpordilaiust 3,0 meetrini. 45 cm läbimõõduga tigu, mis on välja töötatud pärast mitmeaastast kogemust Big M vaalutigude ja EasyCut B 950 Collect liblikakombinatsiooniga koos patenteeritud kokkupandava lõiketeraga, vaalutab põllukultuuri traktori rataste vahel. Laius on reguleeritav.

4,0 m töölaiusega suurenenud tootlikkusega mudelid sobivad majapidamistele, mis niidavad iga päev värsket rohtu. Samuti võimaldab see liblikkombinatsioonis töötades töölaiust maksimeerida. Näiteks EC B1000-ga kombineerituna saab maha võtta rohkem kui 10 m rohtu, kusjuures mõlemal küljel on kattuvus 57 cm.

Mudel EC F400 CR on suunatud rohkem USA ja Austraalia suuremahulistele lutsernikasvatajatele. Seda mudelit saab kombineerida järelveetava EC TC 400 või 500-ga, mõlemad saab ühendada TC Connecti haakeraami külge.

Allikas: Profi Eesti